X
تبلیغات
رایتل
نقشه سخنگوی گوگل

 

 

وبسایت گوگل هم هر روز یک امکان تازه به لیست امکاناتش اضافه میکند. یکی از این امکانات که مدتی است پیاده سازی شده "نقشه گوگل" نام دارد. البته نقشه های اینترنتی چند سالی است که وجود دارند اما نقشه های اینترنتی گوگل امکانات بیشتری را فراهم میکنند.

جدیدا امکان نقشه سخنگو هم به بازار آمده است. این امکان در آمریکا کاملا مجانی است و برای استفاده از آن فقط به یک تلفن نیاز دارید. به شماره مربوطه زنگ میزنید و در کمتر 5 از ثانیه به تلفن شما جواب داده میشود. شخص پشت تلفن با مهربانی و صبر به شما کمک میکند تا مسیر خود را پیدا کنید. او حتی فارسی صحبت میکند و از آن گذشته گاهی در انتهای مکالمه به شما میگوید که چقدر دوستتان دارد. باورتان نمیشود؟

 

یه ایمیل به نرگس بزنید و بپرسید چند بار سر کار من زنگ زده و آدرس پرسیده؟

 

نوشته های جدید

سلام به همه دوستان و خوانندگان وبلاگ عاشقانه های نرگس

خیلی از دوستان گله کرده بودند که چرا در وبلاگ مطالب جدید گذاشته نمیشه. باید بگم که خدا رو شکر همه چیز روبراهه و اتفاق جدیدی نیفتاده که قابل عرض باشه.

تنها اتفاق چند روز پیش اینه که با خوب شدن نرگس نوبت من بود که سرما بخورم. اونهم چه سرما خوردنی، بعد از مدتها حالم به وضعی رسید که یک روز کامل از اطاق خواب بیرون نیومدم. البته بیشترش تقصیر خودم بود چون زیاد مراعات نمیکردم . نرگس تمام محبتها رو که جبران کرد هیچ، چنان پرستاری میکرد که من آخرش بدهکار هم شدم . وقتی سرفه هام قطع نمیشد میدیدم اشک تو چشماش حلقه زده، منم میگفتم بابا این که چیزی نیست فوقش آدم میمیره دیگه . خیلی باهاله چون در این حالت نرگس نمیتونست عصبانیت کنه چون من مریض بودم و عصبانیت با آدم مریض احوال از گناهان غیر قابل بخششه.

یکی از خوانندگان وبلاگ بنام آقای رضا محبی که متاسفانه آدرس ایمیلشون رو در پیامشون ذکر نکردند پیام زیر رو برای ما نوشتند:

از خوندن وب لاگتون مشخص هست که رابطه شما ها کاملا یکطرفه هست. ماشاالله اونقدر هم خودت را عقل کل می دونی که گوشت به حرف کسی  بدهکار نیست و فکر می کنی هر کی که این نصیحتها را به شما میکنه حتماً از خیل لشکر حسودانتان هست, نتیجه این میشه که افرادی که مخالف رفتارتون هستند وقتی که می بینندحرفشان هیچ تاثیری نداره شما را در دنیای خودتون  باقی میگذارند. اگر عشقتون واقعی هست نرگس خانم هم باید دقیقا به همین اندزه ناز شما را بکشه, ممکنه بگید که از کجا میدونم که او هم این کارها را برای شما نمیکنه, والا ما که هر چی خوندیم دیدیم که نرگس خانم یا دستشون درد میگیره که دو کلمه بنویسه یا وقتی هم که با هزار سلام و صلوات مینویسه فقط از شما گله گزاری میکنه. عشقی واقعی هست که دوطرفه باشه و گرنه هیچ کس بدش نمیاد که تمام مدت کولش کنند یا لگن زیر پاش بگذارند.

راستش من نمیدونم چه جوابی باید به این دوست عزیز بدم. نمیدونم ایشون تا چه حد با وبلاگ ما آشنایی دارند که چنین پیامی برای ما گذاشتند. آقای محبی با پیامتون تا اونجایی که شخصیت منو زیر سئوال بردید هیچ مشکلی ندارم، اما اونجایی که احساس نرگس رو زیر سئوال بردید باید بهتون دوستانه بگم که اشتباه کردید. البته اگر مایل بودید بیشتر در این زمینه صحبت کنیم لطفا به من ایمیل بزنید تا در محیطی خصوصی تر و با دقت بیشتری به این مسئله بپردازیم.

موفق باشید

-امیر کاشانی  

 

شلغم

سلام

این روزها نرگس سرما خورده و منهم مشغول پرستاری. رابطه منو نرگس این روزها (روزهای مریضی) مثل رابطه پدر و دختر شده. هی باید اصرارش کنم تا کارهایی که دوست نداره انجام بده (مثل خوردن شلغم) و کارهایی رو که دوست داره انجام نده (مثل خوردن غذاهای سرخ شده).

 

خلاصه با هزار زور و زحمت نرگسو راضی کردم که نه تنها شلغم بخوره بلکه بخور شلغم هم بده. خدا میدونه که وقتی سرفه میکنه چه حالی دارم. امروز ظهر یه شلغم گنده، اندازه یه پرتقال بزرگ، رو دادم دخترم  خورد. یه دونه دیگه هم پختم گذاشتم تو یخچال برای شب.

از خدا خیلی ممنونم که تو این یه مورد (همسر) به من نظر لطف زیادی داشته. همیشه میگم من که تا حالا اونقدر کارهای خوب نکردم که لیاقت این همه لطف رو داشته باشم، لابد خدا گذاشته بحسابم و کلی کار خوب بدهکارم.

در آخر میخوام از دوستانی که نرگس و من رو قابل میدونن و به ما ایمیل میزنن تشکر کنم و یه خواهش: لطفا ایمیلهاتونو به فارسی تایپ کنید و قبل از اینکه اونو بفرستید یکبار اونو بخونید و غلطهاشو بگیرید. بعضی از دوستان کمی کم لطفی میکنند و یه ایمیل بلند بالا بزبان فینگلیش و پر از غلط تایپی میفرستن و وقتی دو روز میگذره و جوابی نمیگیرن یه ایمیل دیگه میزنن و میگن شما که نمیخواستید کمک کنید از همون اول میگفتید.   

موفق باشید

-امیر کاشانی

 

   1       2    >>