سلامی چو بوی خوش آشنایی


سلام دوستان خوبم،من نرگس هستم


خیلی‌ وقت بود که فرصت نکردم چیزی اینجا بنویسم. گفتم یه چند خطی‌ بنویسم. راستش من به شخصه از اینکه این وبلاگو درست کردیم خیلی‌ خوشحالم، دلیل اصلیش هم داشتن خواننده‌های خوبی‌ مثل شماست. از طریقه این وبلاگ خیلی‌ دوست پیدا کردم، دوستایی که کمی‌ از دوستان قدیدمیم ندران. مثلا یکیشون که در ایالت کالیفرنیا زندگی‌ می‌کنه  و الان مدت ۳ سال هست که از طریقه وبلاگمون  میشناسمش، آخر هفتهٔ گذشته اومد پیش منو امیر. اینقدر به ما خوش گذشت !! ولی‌ از اون مهمتر اینه که من یه چیزی لازم داشتم که باید میخریدم و قیمتش هم خیلی‌ ارزون نبود. این دوستم که از خواهر مهربونتره سریع به محض اینکه از پیش ما برگشت شهر خودش برام اون چیزیو که می‌خواستم پست کرد. آدم شاید انتظار دیدن هم چین محبتی رو از خانوادش یا دوستای قدیمیش داشته باشه ، اما یه هم چین لطفی‌ از دوست ۳ ساله که شاید در کلّ همدیگرو ۲ بار دیده باشیم واقعا با ارزشه. چه احساس خوبیه که آدم دوستای به این خوبی‌ داشته باشه. نه؟من که به وجودشون افتخار می‌کنم و از همهٔ محبتهاشون ممنونم!!


پانوشت ۱(نوشته شده توسط امیر): دوستان عزیز به این نکته توجه داشته باشید که این دفعه اوله که نرگس خودش تو این وبلاگ داره پست میزاره.


پانوشت ۲ (نوشته شده توسط امیر): این دوست خوب ما تا یکشنبه شب گذشته پیش ما بود، با توجه به اینکه پروازش تاخیر خورد و مسائل دیگه، فکر کنم ساعت ۲ و یا ۳ صبح رسیده باشه خونه. سه شنبه صبح از قسمت ارسال و دریافت شرکت بهم زنگ زدن که از کالیفرنیا برات یه بسته اومدهُ من نمیدونم کِی فرصت کرده بره برامون پستش کنه. به این میگن اِند عاطفه. 


خوب و خوش باشید


-نرگس و امیر