X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
چشمها را باید شست
سلام


روی صحبت این بار بیشتر با خانمهاست. آقایون هم خواستن بخونن. گرچه فکر میکنم همین جمله آقایون رو بیشتر وسوسه میکنه که مطلب رو بخونن. مثل اون دفعه که گفتم عوض عکس لینکشکو میزارم تا به عقاید کسی توهین نشه و ظاهرا همین مسئله باعث شده بود همه برن ببینن اون چه عکسیه. به هر حال،

هر از چندی حرفهای نظیر زیر رو از شما خوانندگان وبلاگ میشنوم:

"خوشبحال نرگس، یکی رو داشت که حاضر شد از امریکا بیاد باهاش عروسی کنه، کاش ما هم از این شانسها داشتیم"
"خیلی از کارهایی که شما برای نرگس میکنید، پسرهای این دور و زمونه حاضر نیستن حتی یک دهمش رو برای دوست دخترشون انجام بدن"
"شما خیلی خوبید، میدونستید چی میخواین و وقتی با نرگس آشنا شدید اون چیزی رو که میخواستید بدست آوردین"

و نظایر اینها

رک بگم، شما میتونید تا آخر عمرتون منتظر این باشید که شانس بهتون رو کنه و کسی رو پیدا کنید که حاضر باشه از اون طرف دنیا بیاد که با شما عروسی کنه، یا کسی که حاضر باشه براتون همه کاری انجام بده، و یا کسی که بدونه چی میخواد و نظایر اون. اما بعید میدونم که بتونید چنین کسی رو پیدا کنید، چنین کسی وجود نداره مگر اینکه شما بسازیدش. منظورم این نیست که باید شخصیت طرفتون رو بسازید، منظورم اینه که باید رابطه رو بسازید، اونهم با هم و نه تنهایی. همه چیز رو اماده نخواین، چون در اونصورت شانس زیادی برای موفقیت ندارید. بنظر من اصلا اینکه یه نفر توی یه رابطه از روز اول (یا پس از یه زمان کوتاه) حاضر به همه جور فداکاری باشه، نه تنها نکته مثبتی نیست، بلکه منفی هم هست.

خلاصه اینکه من مطمئنم که آدم خوب تو این دور و زمونه هنوز زیاد پیدا میشه، اگر شما هنوز پیداش نکردین، فکر کنید که شاید از جلوی چشمهاتون رد شده و یا حتی چند لحظه ای هم اونجا وایستاده تا شما ببینینش، ولی شما ندیدینش.

موفق باشید

-امیر