مرد و درد

سلام به همه دوستای خوب،

اول از همه یه خبر بدم که نرگس قراره از این به بعد بیشتر بنویسه.

با بچه های اینجا یه برنامه گذاشتیم که یکشنبه ها فوتبال بازی میکنیم. ماشااله بچه ها بیشترشون میان و چقدر هم خوب بازی میکنن. منم که سعی میکنم با سگ دو زدن کمبود تکنیک رو جبران کنم. دیروز بعد از کلی تلاش و کوشش و بعد از گذشته چند هفته که من حتی یک گل هم نزده بودم یه پاس طلایی دریافت کردم و تمام قدرت توپ رو شوت کردم. عجب شوتی، محکم و مستقیم، تنها اشکالش این بود که اگه دروازه قانونی هم بود تو گل نمیرفت. اما داستان به اینجا ختم نمیشه، شوت که زدم پام بدجوری پیچ خورد و چنان درد گرفت که امواتم رو یاد کردم. حدود ۱۵ دقیقه استراحت کردم و درد کمی کمتر شد و دوباره رفتم تو زمین و دروازه وایستادم. یعنی چی که مرد بخاطر درد از زمین بیاد بیرون. اصلا افت داره.

امروز از سر کار که اومدم احساس میکردم که پام کمی باد کرده. جورابمو که درآوردم دیدم ای وای، پام شده عین بادکنک. اینقدر باد کرده بود که برآمدگی قوزک پام دیگه دیده نمیشد. دور تا دور قوزک پام هم با رنگ زیبای بنفش رنگی تزیین شده بود. به دوستم دکتر م زنگ زدم و قرار شد برم خونش که یه نگاهی به پام بندازه. برای اینکه نرگس نفهمه، رفتم تو کوچه زنگ زدم و جورابمو دوباره پام کردم. وقتی از در اومدم تو، نرگس پرسید برای چی رفته بودی بیرون منم گفتم زنگ زدم حال دکتر م رو بپرسم که نرگس تا ته قضیه رو خوند و کلیه آبغوره گیری راه انداخت.

بیچاره دکتر م خودش اومد خونه که منو ببینه. خوشبختانه مسئله چندان جدی نیست و از شکستگی و کشیدگی تاندون خبری نیست و فقط ضرب دیده و استراحت لازم داره. از داروخونه هم کیسه آب گرم گرفتم و بستم به پام، فعلا اوضاع بد نیست. خنده دار اینه که فردا باید با کیسه آب گرم به پا باید برم سر کار. خدا رو شکر که وضع پام در حدیه که رانندگی میتونم بکنم.

شاد و سلامت باشید

-امیر