باور کنیم یا نه؟

سلام،

اول از همه از همه شما ممنون که پیام گذاشتید و ایمیل زدید و حال حاچخانم رو پرسیدید. خوشبختانه مشکل فعلا رفع شده و هاچخانم رو از بیمارستان مرخص کردند. من هنوز توفیق این رو نداشتم که زنگ بزنم و صداشو بشنوم. باز هم از همتون ممنونم.

یه نکته رو میخواستم بگم و اونهم اینکه متاسفانه خیلیها یه خبر ساختگی درست میکنن و کلی هم هیجان انگیزش میکنن و گاهی هم خبرهای نگران کننده میسازن (مثل خبر ویروس و زلزله و اینجور چیزها) و به یه عالمه ادم میفرستن. بعدش خیلی از اونهایی هم که این پیام رو میگیرن به همه میفرستن و نتیجه این میشه که وقت کلی آدم تو اینترنت برای هیچ و پوچ تلف میشه و هر کسی این پیام رو بارها و بارها از افراد مختلف دریافت میکنه. تازه کلی از آدمها هم الکی نگران میشن. بنظر من کسی که یه خبر نگران کننده رو برای یه عده آدم میفرسته بدون اینکه از صحت و سقم اون اطلاع داشته باشه، در مقابل تمام نگرانیهای ایجاد شده و وقتهای تلف شده مسئول و گناهکاره.

مثلا این پیام رو من چند بار دریافت کردم ولی هر چی تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم.

به گزارش سایت امریکا یی ویککسیت که زلزله بم را پیش بینی کرده بود،با توجه به نقشه دما در هر ساعت و اطلاعات زلزله با دقت 0/1 درصد قدرت زلزله بیش از 7.1 ریشتر را برای تهران در تاریخ 17 اسفند 1386 پیش بینی کرد ، این گزارش رو به دولت ایران با سند تحویل ، اما جدی گرفته نشد و به مردم اعلام نگردید (به علت وحشت عمومی و احتمالات سیاسی )

آیا شما هم چنین پیامی گرفتید؟ آیا منبعی برای اون سراغ دارید؟

 موفق باشید

-امیر